Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. Zamknij

O nas

 

O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej www.systemytarasowe.pl, która powstała z myślą o tych z Państwa, którzy planują zakupić materiał w postaci desek naturalnych bądź kompozytowych do samodzielnego montażu. Na stronie skomasowaliśmy produkty pochodzące od renomowanych zagranicznych producentów oferujących systemy tarasowe najwyższej jakości. Bogata paleta barw jak również niekończąca się liczba rozwiązań systemowych sprawia, iż produkty przez nas oferowane mają zastosowanie nie tylko na tarasach, ale również balkonach, patiach, skwerach, podestach i innych miejscach użyteczności prywatnej oraz publicznej.

Montaż tarasu na gruncie

Prezentowany asortyment podzieliliśmy na dwa działy:
- deski naturalne, w którym skomasowane zostały produkty wykonane z naturalnego materiału jakim jest drewno egzotyczne i drewno Dauerholz;
- deski kompozytowe, w którym znajdują się produkty będące połączeniem drewna i tworzywa sztucznego. W dziale tym znajdują się kompletne systemy kompozytowe (sztuczne) oferowane przez znanych i cenionych producentów zagranicznych (TWINSON, REHAU, MILLBOARD), będących gwarancją wysokiej jakości produktu.

Na prezentowanej witrynie internetowej www.systemytarasowe.pl znajdziecie Państwo kompendium wiedzy na temat każdego z wyżej wymienionych produktów, zapoznacie się Państwo z walorami prezentowanych systemów, jak również poznacie sposób ich montażu i praktyczne wskazówki dotyczące zarówno ich pielęgnacji jak i konserwacji.

Oprócz wyżej wspomnianej strony internetowej poświęconej w całości systemom tarasowym, posiadamy dwie, odrębne witryny tematyczne: www.ideagarden.pl na której oferujemy Państwu nie tylko zakup materiału na taras, ale również jego montaż, oraz witrynę www.deskielewacyjne.pl gdzie prezentujemy szeroką ofertę elewacyjnego drewna egzotycznego dostępnego w pięciu profilach.

Jako firma handlowo-usługowa specjalizujemy w sprzedaży materiału zarówno na tarasy jak i na elewację. Za naszym pośrednictwem zakupicie Państwo kompletny system tarasowy bądź elewacyjny z drewna naturalnego jak i kompozytu. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży i sztab wykwalifikowanych handlowców i montażystów służymy Państwu profesjonalną obsługą i fachowym doradztwem technicznym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez pięć dni w tygodniu od 7:00-17:00 jak również w soboty od 8:00-14:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby jak również alternatywnie do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy w najkrótszym możliwie czasie.

 
created by